B57237S220M51
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57237S220M51
Diameter : 15 mm
Product Category : Inrush Current Limiters
Resistance : 22 Ohms
Tolerance : 20 %
Current Rating : 2.8 A
Voltage : 110 VAC, 230 VAC
Packaging : Reel
Lead Diameter : 0.8 mm
Width : 7 mm
Lead Spacing : 7.5 mm
Operating Temperature Range : - 55 C to + 170 C
Manufacturer : EPCOS / TDK
Description : Inrush Current Limiters 22 Ohms 2.8amps 3300k