DRQ125-220-R
Part Number : DRQ125-220-R
Manufacturer : PowerStor (Eaton)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : DRQ125-220-R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : DRQ125-220-R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 12.5 mm
Width : 12.4968 mm
Length : 12.5 mm
Current : 1.84 A
Shielding : Shielded
Inductance : 22 µH
Schedule B : 8504500000
Case/Package : SMD/SMT
Current Rating : 1.84 A
Number of Pins : 4
Number of Coils : 2
RMS Current (Irms) : 3.7 A
Inductance - Series : 89.44 µH
Inductance - Parallel : 22.36 µH
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 3190 In Stock
Applications : Motor drives TV Enterprise projectors
Mount : Surface Mount
Height : 6 mm
Weight : 4.082331 g
Packaging : Cut Tape
Tolerance : 20 %
Resistance : 39.6 mΩ
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ferrite
Max DC Current : 4.71 A
Test Frequency : 100 kHz
Military Standard : Not
DC Resistance (DCR) : 39.6 mΩ
Inductance Tolerance : 20 %
Self Resonant Frequency : 100 kHz
Min Operating Temperature : -40 °C