DRQ125-1R5-R
Part Number : DRQ125-1R5-R
Manufacturer : PowerStor (Eaton)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : DRQ125-1R5-R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : DRQ125-1R5-R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 12.5 mm
Width : 12.4968 mm
Length : 12.4968 mm
Current : 6.89 A
Tolerance : 20 %
Resistance : 2.9 mΩ
Case/Package : Nonstandard
Max DC Current : 18.3 A
Test Frequency : 100 kHz
Military Standard : Not
Inductance - Series : 5.91 µH
Max Operating Temperature : 125 °C
DC Resistance (DCR) - Series : 11.4 mΩ
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 9562 In Stock
Applications : Enterprise projectors
Mount : Surface Mount
Height : 5.9944 mm
Weight : 4.082331 g
Shielding : Shielded
Inductance : 1.5 µH
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ferrite
Number of Pins : 4
Number of Coils : 2
DC Resistance (DCR) : 5.7 mΩ
Inductance - Parallel : 1.478 µH
Min Operating Temperature : -40 °C